Adana ASKİ Spor 10. galibiyetini aldı

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Adana Aski Spor, evinde konuk ettiği TT Osmaniye Gençlik Spor’u 76-74 mağlup etti.

Fatih Yücel, “Hedefimiz Play–Off Oynamak”

 

Adana Aski Spor Genel Menajeri Fatih Yücel, Osmaniyes karşısında alınan galibiyeti değerlendirdi ve hedefleriyle ilgili bilgi verdi. Yücel, “Tosyalı Osmaniye takımı son haftalarda ivme kazanmış bir takım. Bu maçın zor olacağını tahmin ediyorduk. Maç sonunu iyi oynayarak maçtan galip gelmesini bildik. Sporcularımızı ve teknik ekipte yer alan arkadaşlarımı kutluyorum. Bizleri yalnız bırakmayan Adanalı sporseverlere ayrıca teşekkür ederim. Önümüzde MBK Doğuş Hastanesi deplasmanı var. Bu maça hazırlanmaya başladık. Hedefimiz play-off oynamak. Hedefimizden şaşmadan yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

KARŞILAŞMAYA YOĞUN İLGİ

Adana Aski Spor ile TT Osmaniye arasındaki maça ilgi yoğun oldu. Karşılaşmayı Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü, Adana Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Osmaniye Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Teke, Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Şahin de izledi.