Adana Kent Konseyi’nden Başkan Sözlü’ye ziyaret

Adana Kent Konseyi yeni yönetimi Adana Büyükşehir belediye başkanı Hüseyin sözlüyü makamında ziyaret etti

3 Şubat’ta gerçekleşen olağan kongrelerinin ardından Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret eden Adana Kent Konseyi yöneticileri Başkan Sözlü’yle kentin gelişimi için görüş alışverişinde bulundular

 

“BAĞLARIMIZI KUVVETLENDİRECEĞİZ”

Adana Kent Konseyi 3 Şubat’ta gerçekleştirdiği olağan kongresi ile yönetim kurulu başkanlığına Ömer Güner Sazak seçildi. Sazak’ın başkanlığındaki yürütme kurulu üyeleri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında Adana’nın gelişerek değişimi için sivil toplum kuruluşları ve Adana Büyükşehir Belediyesi arasında güçlü bir bağ olduğunu ifade eden Sazak, yeni yönetim ile bu bağın daha da kuvvetlendirileceğini belirtti.

 

“BU KENT HEPİMİZİN”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sözlü, oluşturulan yeni yönetim kurulunun hem Adana Kent Konseyi’ne hem de Adana’ya katkı sağlayacağını, kentin gelişim ve değişiminde aktif rol oynayacağını düşündüğünü belirtti. Adana’da kollektif bir ruhun hakim olduğunu ifade eden Başkan Sözlü, “Kentin yönetiminde sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ile uzlaşı kültürü içerisinde hareket etmekten memnunuz, bu kent hepimizin” dedi.

Ziyaret sonunda Adana Kent Konseyi Başkanı Ömer Güner Sazak Adana Kent Konseyi adına Başkan Sözlü’ye bir tablo takdim etti.