• 0322 455 35 00
  • info@adana.bel.tr
  • Belediye Başkanı – Zeydan Karalar
    • Danışmanlar
      • --
        • --
        • Teftiş Kurulu Başkanlığı – Mahmut Özdiker
          • Müfettiş -- Pınar Kaya
            • Müfettiş -- Erdal Sakin
              • Teftiş Kurulu Şube Müdürlüğü –
              • İç Denetim Birim Başkanlığı
                • Erkan Artan
                  • Mehmet İnan
                    • Mustafa Baysal
                      • Emel Barış
                        • Ahmet Çil
                          • Mehmet Okşaş
                          • I.Hukuk Müşavirliği –Av. Ali Akıncı
                            • Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Kahraman
                            • Hukuk Müşavirliği
                              • Hatice Ercan
                                • Nevin Eşelioğlu Sezgili
                                  • Pelin Haseki
                                    • Leyla Kaman
                                    • Özel Kalem Müdürlüğü – Av.Türkan Eşli
                                      • Genel Sekreter – Şaban Acar
                                        • Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı – Fatih Yıldız
                                          • Yazı İşleri ve Genel Evrak Şube Müdürlüğü – İbrahim Tokuç
                                            • Meclis Şube Müdürlüğü – Deniz Poyraz
                                              • Encümen Şube Müdürlüğü – Figen Dur
                                              • Satınalma ve İhale Daire Başkanlığı – Fehmi Korkmaz
                                                • Maliyet Tespit Şube Müdürlüğü – Fehmi Korkmaz
                                                  • İhale Şube Müdürlüğü – Bahadır Kuman
                                                    • Satınalma Şube Müdürlüğü – Talip Can Çetin
                                                    • Mezarlıklar Daire Başkanlığı – Recai Çakar
                                                      • Bakım ve Defin Hizmetler Şube Müdürlüğü – Celal Uluç
                                                        • Cenaze Nakil ve Yardım Şube Müdürlüğü – A. Ergin Kiser
                                                          • Mezarlıklar İnşaat İşleri Şube Müdürlüğü – Bahadır Kılıçarslan
                                                          • Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı – Kemal İncekalan
                                                            • Hasar Tespit Şube Müdürlüğü – Mükremin Bakır
                                                              • Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü – Muzaffer Adıgüzel
                                                                • Makine İkmal ve İşletme Şube Müdürlüğü – Vedat Kikizade
                                                                • Zabıta Daire Başkanlığı – Tarık Öncel
                                                                  • Zabıta Bölgeler Şube Müdürlüğü – Ercan Özcan
                                                                    • Zabıta Trafik Şube Müdürlüğü – Kadir Palabıyık
                                                                      • Zabıta Eğitim ve Planlama Şube Müdürlüğü – Yasin Yüksekbaş
                                                                        • Zabıta Destek Şube Müdürlüğü – Mahmut Şeker
                                                                          • Zabıta Denetim Şube Müdürlüğü –Yasin Yüksekbaş
                                                                          • Genel Sekreter Yardımcısı – Dr.Ergül Halisçelik
                                                                            • Bilgi İşlem Daire Başkanlığı – Mükremin Duygun
                                                                              • Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Sistemleri Şube Müdürlüğü – Abdullah Acahan
                                                                                • Kent Bilgi Sistemi Şube Müdürlüğü – Abdullah Yavuz
                                                                                • Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı – Dr.İsmail Güneş
                                                                                  • Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Yuşa Davarcı
                                                                                    • Gençlik ve Spor Destek Şube Müdürlüğü – Dr. İsmail Güneş
                                                                                      • Gençlik Merkezleri ve Meslek Edindirme Şube Müdürlüğü – Mehmet Yuşa Davarcı
                                                                                        • Basın Yayın Şube Müdürlüğü – Aydın Göçer
                                                                                          • Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü – Şerife Arslanoğlu
                                                                                          • İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı – Haluk Boran
                                                                                            • Adana Halk Ekmek ve Unlu Mamüller İşletme Müdürlüğü – Suat Utku
                                                                                              • Hal Şube Müdürlüğü – Mustafa Berktaş
                                                                                                • İştirakler Şube Müdürlüğü – Zeynep Yaşar Şahin
                                                                                                • Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı – Dr. Rıza Mete
                                                                                                  • Aile ve Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Muhsin İnal
                                                                                                    • İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü – Mehmet Özsöyler
                                                                                                      • Göç ve Göçmen İşleri Şube Müdürlüğü – Galip Reha Ertekin
                                                                                                        • Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü –Dr. Levent Cemal Güngör
                                                                                                          • Gündüz Bakım Evleri Şube Müdürlüğü – Feride Hankaş
                                                                                                            • Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Şube Müdürlüğü – Galip Reha Ertekin
                                                                                                            • Mali Hizmetler Daire Başkanlığı – Aliye Aslankaçıran
                                                                                                              • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü – Zekiye Eskiyörük
                                                                                                                • Program Bütçe Tarife Şube Müdürlüğü – Mesut Çetiner
                                                                                                                  • Kredi ve Katılım Payları Şube Müdürlüğü – Hasan Emuce
                                                                                                                    • İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü – Menderes Kala
                                                                                                                      • İç Kontrol Şube Müdürlüğü – Enver Kayalı
                                                                                                                        • İcra ve Takip İşl. Şube Müdürlüğü – Ahmet Yıldıray Şimşek
                                                                                                                          • Gider Şube Müdürlüğü – Mehmet Ali Cop
                                                                                                                            • Gelir Şube Müdürlüğü –Bahadır Özdemir
                                                                                                                            • Tarım ve Hayvancılık Hizmetler Daire Başkanlığı – Hasan Deda Büyüköztürk
                                                                                                                              • Hayvan Pazarları ve Mezbahane Şube Müdürlüğü – Arif Kanber
                                                                                                                                • Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü – Ali Yakan
                                                                                                                                  • Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü – Zehra Durak
                                                                                                                                    • Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü – Arif Kanber
                                                                                                                                    • Projeler Daire Başkanlığı – Suphi Civelek
                                                                                                                                      • Kentsel Projeler Şube Müdürlüğü – Güney Çabuk
                                                                                                                                        • Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü – Çağrı Ün
                                                                                                                                          • Afet ve Risk Yönetimi Şube Müdürlüğü – Gülcan Keskin
                                                                                                                                        • Genel Sekreter Yardımcısı – Av.Türkan Eşli
                                                                                                                                          • İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı – Fatih Yıldız
                                                                                                                                            • Yüklenici İşlemleri Şube Müdürlüğü – Adem Yavuz Kıreker
                                                                                                                                              • Personel Şube Müdürlüğü – Fatih Yıldız
                                                                                                                                                • Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü – Ali Bülbül
                                                                                                                                                  • İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Hasan Aydoğan
                                                                                                                                                  • İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı – Oktay Karakuş
                                                                                                                                                    • Harita Şube Müdürlüğü – Turgut Dilbaz
                                                                                                                                                      • İmar Planlama Şube Müdürlüğü – Mediha Didem Öğütçü
                                                                                                                                                        • Mevzuat Aykırı Yapılar Şube Müdürlüğü – Uğur Bolat
                                                                                                                                                          • İmar Uygulama Şube Müdürlüğü – Nesrin Akdoğan Demir
                                                                                                                                                          • Park Bahçeler Daire Başkanlığı – İlyas Kıran
                                                                                                                                                            • Peyzaj Planlama ve Proje Şube Müdürlüğü – Emine Aslı Baykan
                                                                                                                                                              • İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü – Burhan Aşan
                                                                                                                                                                • Fide ve Fidanlıklar Şube Müdürlüğü – Neslişah Çürük
                                                                                                                                                                  • Enerji ve Aydınlatma Şube Müdürlüğü – Arman Aydoğan
                                                                                                                                                                  • Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı – Oya Katırcı
                                                                                                                                                                    • Konservatuvar Şube Müdürlüğü – Ali Dağistan
                                                                                                                                                                      • Tiyatro Şube Müdürlüğü – Hamit Arıkaner
                                                                                                                                                                        • Kültür Varlıkları ve Turizm Şube Müdürlüğü – İlhan Taş
                                                                                                                                                                          • Kültür Şube Müdürlüğü – Hamit Arıkaner
                                                                                                                                                                            • Evlendirme Şube Müdürlüğü – Tayfun Çiftçi
                                                                                                                                                                            • Fen İşleri Daire Başkanlığı – Öner Aka
                                                                                                                                                                              • Yol Şube Müdürlüğü – Erol Zorlu
                                                                                                                                                                                • Yapım Onarım ve Proje Şube Müdürlüğü – Ece Renklioğlu
                                                                                                                                                                                  • Asfalt Üretim Şube Müdürlüğü – Uğur Eken
                                                                                                                                                                                    • Altyapı Koordinasyon Şube Müdürlüğü – Özlem Hilal
                                                                                                                                                                                    • İtfaiye Daire Başkanlığı – Nihat Sarraf
                                                                                                                                                                                      • İtfaiye Yangın Şube Müdürlüğü – Nihat Sarraf
                                                                                                                                                                                        • İtfaiye Ruhsat ve Önleme Şube Müdürlüğü – Ömer Akbaş
                                                                                                                                                                                          • İtfaiye Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü – Ömer Akbaş
                                                                                                                                                                                            • İtfaiye Destek ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Mustafa Canpolat
                                                                                                                                                                                            • Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı – Teoman Yılmaz
                                                                                                                                                                                              • Ceyhan İlçe Şube Müdürlüğü –
                                                                                                                                                                                                • Karataş İlçe Şube Müdürlüğü – Burhan Onuk
                                                                                                                                                                                                  • Pozantı İlçe Şube Müdürlüğü – Fatih Muhammet Yılmaz
                                                                                                                                                                                                    • Kozan İlçe Şube Müdürlüğü – İlhami Orhan
                                                                                                                                                                                                      • Saimbeyli İlçe Şube Müdürlüğü –Metin Mete
                                                                                                                                                                                                        • Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü – İbrahim Hakverdi
                                                                                                                                                                                                        • Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı – Savaş Aktaş
                                                                                                                                                                                                          • Kira ve Tahsis Şube Müdürlüğü – Eyüp Eğe
                                                                                                                                                                                                            • Emlak ve İstimlak Şube Müdürlüğü – Ramazan Akyol
                                                                                                                                                                                                          • Genel Sekreter Yardımcısı – Sinan Gül
                                                                                                                                                                                                            • Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı – Ferit Işık
                                                                                                                                                                                                              • Çevre ve Denetim Şube Müdürlüğü - Selami Burak
                                                                                                                                                                                                                • Denizcilik ve İç Su Hizmetler Şube Müdürlüğü – Tamer Leba
                                                                                                                                                                                                                  • Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü – Selami Burak
                                                                                                                                                                                                                    • Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü – O. İbrahim Davutluoğlu
                                                                                                                                                                                                                    • Kent Estetiği ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı – Özlem Kulak
                                                                                                                                                                                                                      • Etüd Proje ve Kentsel Tasarım Şube Müdürlüğü – Mehmet Çulcu
                                                                                                                                                                                                                        • Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Şube Müdürlüğü – Sabri Erenoğlu
                                                                                                                                                                                                                          • Koruma Uyg. ve Den.(KUDEB) Şube Müdürlüğü – Şahin Kıl
                                                                                                                                                                                                                        • Genel Sekreter Yardımcısı – Gülşen Birgül Ağdemir
                                                                                                                                                                                                                          • Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı – Enver Çavuş
                                                                                                                                                                                                                            • Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü – Mağfer Yıldırım
                                                                                                                                                                                                                              • Arşiv Şube Müdürlüğü – Adnan Demirağ
                                                                                                                                                                                                                                • İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü – Turgut Öztürk
                                                                                                                                                                                                                                • Ulaşım Daire Başkanlığı – Dr. Murat Kütükçü
                                                                                                                                                                                                                                  • Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü – Mustafa Dağ
                                                                                                                                                                                                                                    • Trafik ve Sinyalizasyon Şube Müdürlüğü – Önder Alpagot
                                                                                                                                                                                                                                      • Otogar ve Otopark Şube Müdürlüğü – Nihat Aksay
                                                                                                                                                                                                                                        • Ticari Araç İşlem Şube Müdürlüğü – Haydar Çankaya
                                                                                                                                                                                                                                          • Otobüs Şube Müdürlüğü – Caner Tuğal
                                                                                                                                                                                                                                            • Raylı Sistem Şube Müdürlüğü – Mehmet Mak
                                                                                                                                                                                                                                              • Ulaşım Destek Şube Müdürlüğü – Caner Tuğal
                                                                                                                                                                                                                                                • Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü – Mustafa Dağ