• Belediye Başkanı – Hüseyin Sözlü
    • Danışmanlar – Fikret Doğan , Mahmut Tülek, Ahmet Erdoğan, Emine Karakeçeli, Ahmet Özlü
    • Teftiş Kurulu Başkanlığı – Ahmet Karabudak
      • Teftiş Kurulu Şube Müdürlüğü – Deniz Poyraz
    • İç Denetim Birim Başkanlığı – Erkan Artan, Mehmet İnan, Mustafa Baysal, Emel Barış, Ahmet Çil, Mehmet Okşaş
    • Hukuk Müşavirliği – Erhan Sivlim 
      • Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Kahraman
    • Özel Kalem Müdürlüğü – Mehmet Ali Halaman
    • Genel Sekreter – Şaban Acar
        • Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı – Kaşif Barut
          • Encümen Şube Müdürlüğü – Figen Dur
          • Meclis Şube Müdürlüğü – İbrahim Tokuç
          • Yazı İşleri ve Genel Evrak Şube Müdürlüğü – Esra Sarı
        • Satınalma ve İhale Daire Başkanlığı – Oğuz Öznay
          • İhale Şube Müdürlüğü – Oğuz Öznay 
          • Maliyet Tespit Şube Müdürlüğü – Fehmi Korkmaz
          • Satınalma Şube Müdürlüğü – Sefa Avan
        • Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı – O. İbrahim Davutluoğlu
          • Çevre ve Denetim Şube Müdürlüğü- Mehmet Atilla Zafer
          • Denizcilik ve İç Su Hizmetler Şube Müdürlüğü – Duran Kaya
          • Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü – Selami Oğuzhan
          • Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü – Mehmet Feriz
        • Mali Hizmetler Daire Başkanlığı – Aliye Aslankaçıran
          • Gelir Şube Müdürlüğü –Bahadır Özdemir 
          • Gider Şube Müdürlüğü – Mehmet Ali Cop
          • İcra ve Takip İşl. Şube Müdürlüğü – Ahmet Yıldıray Şimşek 
          • İç Kontrol Şube Müdürlüğü – Enver Kayalı
          • İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü – Menderes Kala 
          • Kredi ve Katılım Payları Şube Müdürlüğü – Hasan Emuce
          • Program Bütçe Tarife Şube Müdürlüğü – Mesut Çetiner 
          • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü – Zekiye Eskiyörük 
        • Fen İşleri Daire Başkanlığı – İşbaraalp Aslan
          • Altyapı Koordinasyon Şube Müdürlüğü – İşbaraalp Aslan 
          • Asfalt Üretim Şube Müdürlüğü –  Uğur Eken  
          • Yapım Onarım ve Proje Şube Müdürlüğü – Mehmet Boran 
          • Yol Şube Müdürlüğü –  Mehmet Uslu
        • Mezarlıklar Daire Başkanlığı – Recai Çakar
          • Bakım ve Defin Hizmetler Şube Müdürlüğü – Celal Uluç 
          • Cenaze Nakil ve Yardım Şube Müdürlüğü – Bekir Durukan
          • Mezarlıklar İnşaat İşleri Şube Müdürlüğü – Mahmut Oğuzhan Aldırmaz
      • Genel Sekreter Yardımcısı – Rahmi Pekar
        • İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı – Oktay Karakuş
          • Harita Şube Müdürlüğü – Turgut Dilbaz
          • İmar Planlama Şube Müdürlüğü – Mediha Didem Öğütçü
          • İmar Uygulama Şube Müdürlüğü – Nesrin Akdoğan Demir
          • Mevzuat Aykırı Yapılar Şube Müdürlüğü – Uğur Bolat
        • İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı – Haluk Boran
          • Adana Halk Ekmek ve Unlu Mamüller İşletme Müdürlüğü – Suat Utku 
          • Hal Şube Müdürlüğü – Atila Deveci 
          • İştirakler Şube Müdürlüğü – Zeynep Yaşar Şahin 
        • Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı – Enver Çavuş
          • Arşiv Şube Müdürlüğü – Adnan Demirağ
          • İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü – Bahadır Kuman 
          • Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü – Mağfer Yıldırım
        • Zabıta Daire Başkanlığı – Bayram Kadir Tüylü
          • Zabıta Denetim Şube Müdürlüğü – Feyzullah Kara
          • Zabıta Destek Şube Müdürlüğü – Hüseyin Kömürcü 
          • Zabıta Eğitim ve Planlama Şube Müdürlüğü – Bayram Kadir Tüylü
          • Zabıta Trafik Şube Müdürlüğü – Mitat Çıtırık 
          • Zabıta Bölgeler Şube Müdürlüğü – Mehmet Ulaş AKTAN
        • Park Bahçeler Daire Başkanlığı – İbrahim Serçe
          • Enerji ve Aydınlatma Şube Müdürlüğü – Arman Aydoğan 
          • Fide ve Fidanlıklar Şube Müdürlüğü – Selami Burak 
          • İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü – Hüseyin Güçüm
          • Peyzaj Planlama ve Proje Şube Müdürlüğü – Ümmügülsüm Aslan
        • Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı – Murat Yaren
          • Hasar Tespit Şube Müdürlüğü – Mükremin Bakır 
          • Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü – Latif Çiftçi  
          • Makine İkmal ve İşletme Şube Müdürlüğü –  Kerem Bozdoğan 
      • Genel Sekreter Yardımcısı – Halil Avşar
        • İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı – Murat İsmail Metin
          • İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Hasan Aydoğan 
          • Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü – Ali Bülbül 
          • Personel Şube Müdürlüğü – Fatih Yıldız 
          • Yüklenici İşlemleri Şube Müdürlüğü – Adem Yavuz Kıreker 
        • Bilgi İşlem Daire Başkanlığı – Mükremin Duygun
          • Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Sistemleri Şube Müdürlüğü – Abdullah Acahan 
          • Kent Bilgi Sistemi Şube Müdürlüğü – Amir Sarı 
        • Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı – Selma Duygun 
          • Aile ve Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Selma Duygun 
          • İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü – Mehmet Özsöyler 
          • Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Şube Müdürlüğü – Volkan Göç
          • Gündüz Bakım Evleri Şube Müdürlüğü –Gökçen Akkaş 
          • Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü –Fatih Gülnar 
          • Göç ve Göçmen İşleri Şube Müdürlüğü –Sait Altıparmak
        • Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı – Mete Şahin
          • Konservatuvar ve Tiyatro Şube Müdürlüğü – İsmail Dikilitaş
          • Evlendirme Şube Müdürlüğü – Tayfun Çiftçi 
          • Kültür Şube Müdürlüğü – Yusuf Delikoca 
          • Kültür Varlıkları ve Turizm Şube Müdürlüğü – Turgut Öztürk
        • Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı – Halil Hızlısoy
          • Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü – Şerife Arslanoğlu 
          • Basın Yayın Şube Müdürlüğü – Aydın Göçer 
          • Gençlik Merkezleri ve Meslek Edindirme Şube Müdürlüğü – Ahmet Küncü 
          • Gençlik ve Spor Destek Şube Müdürlüğü – Ömer Demirel 
          • Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Kadir Gül 
        • Ulaşım Daire Başkanlığı – Dr. Murat Kütükçü
          • Otogar ve Otopark Şube Müdürlüğü – Nihat Aksay 
          • Raylı Sistem Şube Müdürlüğü – Meftune Gerçeker
          • Otobüs Şube Müdürlüğü – Abdullah Yavuz
          • Ticari Araç İşlem Şube Müdürlüğü – Haydar Çankaya
          • Trafik ve Sinyalizasyon Şube Müdürlüğü – Önder Alpagot
          • Ulaşım Destek Şube Müdürlüğü – Ramazan Bulut
          • Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü – Mustafa Dağ
          • Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü –  Cihan Çınar
        • Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü – Çağrı Ün   
      • Genel Sekreter Yardımcısı – Sinan Gül 
        • Projeler Daire Başkanlığı – Suphi Civelek
          • Afet ve Risk Yönetimi Şube Müdürlüğü – Gülcan Keskin 
          • Kentsel Projeler Şube Müdürlüğü – Güney Çabuk 
        • Kent Estetiği ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı – Özlem Kulak
          • Etüd Proje ve Kentsel Tasarım Şube Müdürlüğü – Mehmet Çulcu
          • Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Şube Müdürlüğü – Mehmet Bozdoğan 
          • Koruma Uyg. ve Den.(KUDEB) Şube Müdürlüğü – Şahin Kıl
        • Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı – Savaş Aktaş
          • Emlak ve İstimlak Şube Müdürlüğü – Ramazan Akyol
          • Kira ve Tahsis Şube Müdürlüğü – Cafer Akharman
        • İtfaiye Daire Başkanlığı – Fahri Durukan
          • İtfaiye Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü – Tarık Öncel 
          • İtfaiye Destek ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Mustafa Canpolat 
          • İtfaiye Ruhsat ve Önleme Şube Müdürlüğü – Güner Yozcu 
          • İtfaiye Yangın Şube Müdürlüğü – Yıldırım Bilici
        • Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı –  Teoman Yılmaz 
          • Ceyhan İlçe Şube Müdürlüğü –  
          • Pozantı İlçe Şube Müdürlüğü –  
          • Kozan İlçe Şube Müdürlüğü –  
          • Saimbeyli İlçe Şube Müdürlüğü –
          • Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü – Bilal Güven
        • Tarım ve Hayvancılık Hizmetler Daire Başkanlığı – Memili Güven
          • Hayvan Pazarları ve Mezbahane Şube Müdürlüğü – Ahmet Bayram 
          • Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü – Ali Yakan
          • Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü – Zehra Durak