• 0322 455 35 00
  • info@adana.bel.tr
  • Her türlü ödemelerinizi Vakıfbank Adana Şubesi iban numaramıza yapabilirsiniz - IBAN TR 11 0001 5001 5800 726 455 4493
  • Belediye Başkanı – Zeydan Karalar
    • Danışmanlar
      • İsmail Boyraz
        • Mürüvet Sızlı
          • Abdulkadir Küreksiz
            • İpek Sabah Aynal
              • Uzm. Dr. Rıza Mete
              • Teftiş Kurulu Başkanlığı – Mahmut Özdiker
                • Müfettiş -- Pınar Kaya
                  • Müfettiş -- Reha Bertan Günay
                    • Teftiş Kurulu Şube Müdürlüğü –
                    • İç Denetim Birim Başkanlığı - Erkan Artan
                      • Mehmet İnan
                        • Mustafa Baysal
                          • Emel Barış
                            • Ahmet Çil
                              • Mehmet Okşaş
                              • Hukuk Müşavirliği - I.Hukuk Müşavirliği –Av. Ali Akıncı
                                • Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Kahraman
                                  • Hatice Ercan
                                    • Nevin Eşelioğlu Sezgili
                                      • Pelin Haseki
                                        • Leyla Kaman
                                        • Özel Kalem Müdürlüğü – Av.Türkan Eşli
                                          • Genel Sekreter – Dr.Ergül Halisçelik
                                            • İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı – Fatih Yıldız
                                              • Yüklenici İşlemleri Şube Müdürlüğü – Adem Yavuz Kıreker
                                                • Personel Şube Müdürlüğü – Oray Ağar
                                                  • Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü – Ali Bülbül
                                                    • İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Adil Deveci
                                                    • Mezarlıklar Daire Başkanlığı – Dr. Ahmet Adıgüzel
                                                      • Bakım ve Defin Hizmetler Şube Müdürlüğü – Celal Uluç
                                                        • Cenaze Nakil ve Yardım Şube Müdürlüğü – A. Ergin Kiser
                                                          • Mezarlıklar İnşaat İşleri Şube Müdürlüğü – Bahadır Kılıçarslan
                                                          • Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı – Öner Aka
                                                            • Hasar Tespit Şube Müdürlüğü – Mükremin Bakır
                                                              • Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü – Muzaffer Adıgüzel
                                                                • Makine İkmal ve İşletme Şube Müdürlüğü – Vedat Kikizade
                                                                • Zabıta Daire Başkanlığı – Tarık Öncel
                                                                  • Zabıta Bölgeler Şube Müdürlüğü – Ercan Özcan
                                                                    • Zabıta Trafik Şube Müdürlüğü – Kadir Palabıyık
                                                                      • Zabıta Eğitim ve Planlama Şube Müdürlüğü – Yasin Yüksekbaş
                                                                        • Zabıta Destek Şube Müdürlüğü – Ercan Özcan
                                                                          • Zabıta Denetim Şube Müdürlüğü –Yasin Yüksekbaş
                                                                          • Genel Sekreter Yardımcısı – Dr.Ergül Halisçelik
                                                                            • Bilgi İşlem Daire Başkanlığı – Abdullah Acahan
                                                                              • Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Sistemleri Şube Müdürlüğü – Abdullah Acahan
                                                                                • Kent Bilgi Sistemi Şube Müdürlüğü – Çilem Konaklı
                                                                                • Satınalma ve İhale Daire Başkanlığı – Fehmi Korkmaz
                                                                                  • Maliyet Tespit Şube Müdürlüğü – Sezen Kamışlı Sallahoğlu
                                                                                    • İhale Şube Müdürlüğü – Mehmet Emin Atayan
                                                                                      • Satınalma Şube Müdürlüğü – Talip Can Çetin
                                                                                      • Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı – Dr.İsmail Güneş
                                                                                        • Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Yuşa Davarcı
                                                                                          • Gençlik ve Spor Destek Şube Müdürlüğü – Bedir Kocaoğlu
                                                                                            • Gençlik Merkezleri ve Meslek Edindirme Şube Müdürlüğü – Mehmet Yuşa Davarcı
                                                                                              • Basın Yayın Şube Müdürlüğü – Hasan Aydoğan
                                                                                                • Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü – Hasan Aydoğan
                                                                                                • İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı – Mansur Aladağ
                                                                                                  • Adana Halk Ekmek ve Unlu Mamüller İşletme Müdürlüğü – Şehmus Alparslan
                                                                                                    • Hal Şube Müdürlüğü – Mustafa Berktaş
                                                                                                      • İştirakler Şube Müdürlüğü – Zeynep Yaşar Şahin
                                                                                                      • Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı – Galip Reha Ertekin
                                                                                                        • Aile ve Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Muhsin İnal
                                                                                                          • İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü – Mehmet Özsöyler
                                                                                                            • Göç ve Göçmen İşleri Şube Müdürlüğü – Ayhan Akkaya
                                                                                                              • Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü –Dr. Levent Cemal Güngör
                                                                                                                • Gündüz Bakım Evleri Şube Müdürlüğü – Feride Hankaş
                                                                                                                  • Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Şube Müdürlüğü – Galip Reha Ertekin
                                                                                                                  • Mali Hizmetler Daire Başkanlığı – Aliye Aslankaçıran
                                                                                                                    • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü – Zekiye Eskiyörük
                                                                                                                      • Program Bütçe Tarife Şube Müdürlüğü – Mesut Çetiner
                                                                                                                        • Kredi ve Katılım Payları Şube Müdürlüğü – Hasan Emuce
                                                                                                                          • İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü – Cem Duman
                                                                                                                            • İç Kontrol Şube Müdürlüğü – Enver Kayalı
                                                                                                                              • İcra ve Takip İşl. Şube Müdürlüğü – Ahmet Yıldıray Şimşek
                                                                                                                                • Gider Şube Müdürlüğü – Mehmet Ali Cop
                                                                                                                                  • Gelir Şube Müdürlüğü –Bahadır Özdemir
                                                                                                                                  • Tarım ve Hayvancılık Hizmetler Daire Başkanlığı – Hasan Deda Büyüköztürk
                                                                                                                                    • Hayvan Pazarları ve Mezbahane Şube Müdürlüğü – Arif Kanber
                                                                                                                                      • Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü – Dr. Ramazan Özdemir
                                                                                                                                        • Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü – Zehra Durak
                                                                                                                                          • Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü – Arif Kanber
                                                                                                                                          • Projeler Daire Başkanlığı – Suphi Civelek
                                                                                                                                            • Kentsel Projeler Şube Müdürlüğü – Güney Çabuk
                                                                                                                                              • Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü – Çağrı Ün
                                                                                                                                                • Afet ve Risk Yönetimi Şube Müdürlüğü – Gülcan Keskin
                                                                                                                                                • Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı – İlyas Kıran
                                                                                                                                                  • Çevre ve Denetim Şube Müdürlüğü - Selami Burak
                                                                                                                                                    • Denizcilik ve İç Su Hizmetler Şube Müdürlüğü – Tamer Leba
                                                                                                                                                      • Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü – Selami Burak
                                                                                                                                                        • Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü – Tamer Leba
                                                                                                                                                      • Genel Sekreter Yardımcısı – Av.Türkan Eşli
                                                                                                                                                        • Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı – Figen Dur
                                                                                                                                                          • Yazı İşleri ve Genel Evrak Şube Müdürlüğü – Deniz Poyraz
                                                                                                                                                            • Meclis Şube Müdürlüğü – Deniz Poyraz
                                                                                                                                                              • Encümen Şube Müdürlüğü – Figen Dur
                                                                                                                                                              • İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı – Oktay Karakuş
                                                                                                                                                                • Harita Şube Müdürlüğü – Hüseyin Avşar
                                                                                                                                                                  • İmar Planlama Şube Müdürlüğü – İlker Söğüt
                                                                                                                                                                    • Mevzuat Aykırı Yapılar Şube Müdürlüğü – Mediha Didem Öğütçü
                                                                                                                                                                      • İmar Uygulama Şube Müdürlüğü – Nesrin Akdoğan
                                                                                                                                                                      • Park Bahçeler Daire Başkanlığı – İlyas Kıran
                                                                                                                                                                        • Peyzaj Planlama ve Proje Şube Müdürlüğü – Emine Aslı Baykan
                                                                                                                                                                          • İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü – Burhan Aşan
                                                                                                                                                                            • Fide ve Fidanlıklar Şube Müdürlüğü – Neslişah Çürük
                                                                                                                                                                              • Enerji ve Aydınlatma Şube Müdürlüğü – Arman Aydoğan
                                                                                                                                                                              • Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı – Oya Katırcı
                                                                                                                                                                                • Konservatuvar Şube Müdürlüğü – Dr. Ali Dagistan
                                                                                                                                                                                  • Tiyatro Şube Müdürlüğü – Mahmut Göğebakan
                                                                                                                                                                                    • Kültür Varlıkları ve Turizm Şube Müdürlüğü – İlhan Taş
                                                                                                                                                                                      • Kültür Şube Müdürlüğü – Hamit Arıkaner
                                                                                                                                                                                        • Evlendirme Şube Müdürlüğü – Mehmet Özdemir
                                                                                                                                                                                        • Fen İşleri Daire Başkanlığı – Öner Aka
                                                                                                                                                                                          • Yol Şube Müdürlüğü – Erol Zorlu
                                                                                                                                                                                            • Yapım Onarım ve Proje Şube Müdürlüğü – Ece Renklioğlu
                                                                                                                                                                                              • Asfalt Üretim Şube Müdürlüğü – İsmail Ulaş
                                                                                                                                                                                                • Altyapı Koordinasyon Şube Müdürlüğü – Özlem Hilal
                                                                                                                                                                                                • İtfaiye Daire Başkanlığı – Nihat Sarraf
                                                                                                                                                                                                  • İtfaiye Yangın Şube Müdürlüğü – Nihat Sarraf
                                                                                                                                                                                                    • İtfaiye Ruhsat ve Önleme Şube Müdürlüğü – Hüseyin Gezmez
                                                                                                                                                                                                      • İtfaiye Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü – Hüseyin Gezmez
                                                                                                                                                                                                        • İtfaiye Destek ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Hünkar Görür
                                                                                                                                                                                                        • Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı – İbrahim Hakverdi
                                                                                                                                                                                                          • Ceyhan İlçe Şube Müdürlüğü – İbrahim Hakverdi
                                                                                                                                                                                                            • Karataş İlçe Şube Müdürlüğü – Burhan Onuk
                                                                                                                                                                                                              • Pozantı İlçe Şube Müdürlüğü – Fatih Muhammet Yılmaz
                                                                                                                                                                                                                • Kozan İlçe Şube Müdürlüğü – İlhami Orhan
                                                                                                                                                                                                                  • Saimbeyli İlçe Şube Müdürlüğü – Hakan Atasever
                                                                                                                                                                                                                    • Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü – İrfan Irmak
                                                                                                                                                                                                                    • Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı – Savaş Aktaş
                                                                                                                                                                                                                      • Kira ve Tahsis Şube Müdürlüğü – Eyüp Eğe
                                                                                                                                                                                                                        • Emlak ve İstimlak Şube Müdürlüğü – Ramazan Akyol
                                                                                                                                                                                                                        • Kent Estetiği ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı – Özlem Karaoğlan
                                                                                                                                                                                                                          • Etüd Proje ve Kentsel Tasarım Şube Müdürlüğü – Mehmet Çulcu
                                                                                                                                                                                                                            • Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Şube Müdürlüğü – Sabri Erenoğlu
                                                                                                                                                                                                                              • Koruma Uyg. ve Den.(KUDEB) Şube Müdürlüğü – Şahin Kıl
                                                                                                                                                                                                                            • Genel Sekreter Yardımcısı – Gülşen Birgül Ağdemir
                                                                                                                                                                                                                              • Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı – Enver Çavuş
                                                                                                                                                                                                                                • Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü – Mağfer Yıldırım
                                                                                                                                                                                                                                  • Arşiv Şube Müdürlüğü – Adnan Demirağ
                                                                                                                                                                                                                                    • İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü – Turgut Öztürk
                                                                                                                                                                                                                                    • Ulaşım Daire Başkanlığı – Dr. Murat Kütükçü
                                                                                                                                                                                                                                      • Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü – Mustafa Dağ
                                                                                                                                                                                                                                        • Trafik ve Sinyalizasyon Şube Müdürlüğü – Önder Alpagot
                                                                                                                                                                                                                                          • Otogar ve Otopark Şube Müdürlüğü – Ercan Kandemir
                                                                                                                                                                                                                                            • Ticari Araç İşlem Şube Müdürlüğü – Çağrı Çelik
                                                                                                                                                                                                                                              • Otobüs Şube Müdürlüğü – Caner Tuğal
                                                                                                                                                                                                                                                • Raylı Sistem Şube Müdürlüğü – Mehmet Mak
                                                                                                                                                                                                                                                  • Ulaşım Destek Şube Müdürlüğü – Caner Tuğal
                                                                                                                                                                                                                                                    • Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü – Neslihan Emine Barış